Tak to jsem já

David Hankovec
DH servis
A.Šťastného 399
Strakonice 2
386 01

Výroba, instalace a opravy
elektronických zařízení

Maloobchod provozovaný mimo řádné provozovny

IČ: 71894438
DIČ: CZ7103281702

Telefon: +420 603-932559

Kontaktní email:
info@dhservis.cz

      Jmenuji se David Hankovec, narodil jsem se v roce 1971 a pocházím ze Strakonic z Jižních Čech. Elektronikou se zabývám asi od devíti let. Mám střední odborné učiliště elektrotechnické s maturitou v Lanškrouně ještě za dob hluboké totality. Jsem vyučen jako mechanik elektronik. Zabývám se hlavně programováním jednočipových mikroprocesorů na bázi 8051 a PIC, dále se zabývám vývojem elektroniky na zakázku, programováním software pro své aplikace tím myslím pro PC. Programuji v Borland Pascalu pro DOS a v Delphi pro Windows. Pro jednočipové procesory programuji většinou v assembleru (x51, PIC) nebo v jazyku C (PIC). Zabýval jsem se vývojem aplikací pro GSM / GPS zařízení (moduly Wavecom řady Quick), vývojem operačního systému Windows XP Embedded. Dále se v poslední době zabývám bezdrátovými moduly IQRF firmy Microrisc
     Kromě elektroniky, která je mimo mého hobby i mým zaměstnáním, jsou mé další zájmy motocykly (styl chopper/cruiser), hudba (styl black/death metal) a jízda na koních (aktivně).

      Na tomto místě bych chtěl poděkovat své ženě Kateřině za její toleranci při některých mých dlouhých večerech strávených u klávesnice PC.Chcete-li přidat odkaz na tento WEB na své stránky budu jen rád. Je k dispozici kompletní link i s ikonkou.

Zpátky
© DH servis 2002 -